Special Show (Candidate to Club Champion)
Moscow 07.12.1997
Judge: V.Mojzes (Czech)

Males/Puppy class
V.P. - 1
VULVORD-TREND BAYLINE
04.0.4-97, (Santa Barbara Ambrosius + Bayline), ow. Musina
Males/Junior Class (9-12)
ex. - 1
BARS
12.01.97, (Insider a.d. Elbe-Urstromtal + Blondy Blue Star), ow. Silchenko
ex. - 2
ARON LEVETS
23.12.96, (Stenford Blue Star + J Barby)
ex. - 3
BARYBAL
12.01.97, (Insider a.d. Elbe-Urstromtal + Blondy Blue Star), ow. Surkova
V.G.
TIGER
26.01.96, (Jemchug + Santa Gortan), ow. Blagodareva
Males/Junior Class (12-18)
ex. - 1
BRANVIN
21.11.96, (Viktor Don Z Akordu + Berika), ow. Beketova
ex. - 2
GEKTOR STOP
28.07.96, (Harley Davidson Blue Star + Grey J Lucky Fine), ow. Glyadinskaya
ex. - 3
ILLARION
11.10.96, (Dandy Dance + Nikoletta), ow. Dankina
Males/Open Class
ex. - 1
Best Male
CAC
Candidate to Club Champion
SWEET EXPRESSION`S CHERIO DIMPLE
02.06.95, (Stonebrook California Breeze + Sweet Expression`s Cherio Dimple), ow. Scherbakov
ex. - 2
ZERCY
01.12.95, (Harley Davidson Blue Star + J Barby), ow. Ovchinnikova
ex. - 3
DERIK
01.03.96, (Baks Dance + Daniella), ow. Smirnova
ex. - 4
DEGER
01.03.96, (Baks Dance + Daniella), ow. Davidova
ex.
GIR
26.03.95, (Aiko v.d. Grauen Bar + Vilora), ow. Zaytcev
ex.
VILEN
05.03.95, (Aiko v.d. Grauen Bar + Virginiya), ow. Fetisov
ex.
ARNY BLUE STAR
02.01.95, (Aiko v.d. Grauen Bar + Gerda Blue Star), ow. Trubitsin
V.G.
GERMAN
26.03.95, (Aiko v.d. Grauen Bar + Vilora), ow. Ovchinnikova
V.G.
IRVIN LURISTANK
01.12.94, (Jardo + Betly Mlad), ow. Shalaeva
V.G.
VATSON
01.07.94, (Aiko v.d. Grauen Bar + Vilora), ow. Dubrovin
V.G.
GANG
26.03.95, (Aiko v.d. Grauen Bar + Vilora), ow. Chernenko
V.G.
GILBERT JOY GIVIN
24.05.95, (Aiko v.d. Grauen Bar + Benita Ayna Antony), ow. Belyaeva
Males/Champion Class
ex. - 1
YANIS
28.02.96, (Enur + Yuta Edel), ow. Evtushenko
ex. - 2
GOTFRID KAMEYA SKY
(Bonzy Zeno + Gloriya Ba-Bo), ow. Zhurkina
ex. - 3
BAYRON BLUE STAR
13.06.92, (Gudman f.z.Wite Angels + Bailain), ow. Chizhova
Females/Puppy class
V.P.
ARABELLA GORDOST' ROSSII
21.03.96, (Inzider f.d. Elbe-Urshtromtal + Emma Masovia), ow.Kulichkova
V.P.
VOULY SMILE BAILAIN
04.04.97, (Santa Barbara Ambrosius + Bailain), ow. Musina
Females/Junior Class (9 – 12)
ex. - 1
ARAVELLA
30.12.96, (Derri Wel Aleks Diamond + Vivien Kameya Sky), ow. Kuznetsova
ex. - 2
DALILA
27.12.96, (Ronald Leen + Bonifatsiya Antalis), ow. Tikhomirova
ex. - 3
DOMINO
27.12.96, (Ronald Leen + Bonifatsiya Antalis), ow. Zorina
ex. - 4
BLUNDELLA
12.01.97, (Inzider f.d. Elbe-Urshtromtal + Blondy Blue Star), ow. Bedretdinova
Females/Junior Class (12-18)
ex. - 1
ALISA
20.07.96, (Gotfrid Kemeya Sky + Red Wood Afalina), ow. Zenina
ex. - 2
GRETTA STOP
27.07.96, (Harley Davidson Blue Star + Grey J Lucky Fine), ow. Larina
ex. - 3
ANISHA TRIKS ALKRIS
07.12.96, (Kris Blue Angel + Greenpiksa Alkris), ow. Andriakanis
ex. - 4
YANY-LORY
11.09.96, (Martel-Trol + Yadjina Jessika Edel), ow. Bushuev
ex.
ALUSHA TRIKS ALKRIS
07.12.96, (Kris Blue Angel + Greenpiksa Alkris), ow. Grekhanov
ex.
GLORIYA STOP
27.07.96, (Harley Davidson Blue Star + Grey J Lucky Fine), ow. Smagina
Females/Intermediate Class (18-24)
ex. - 1
ALMA
29.09.96, (Esey + Afina Allegro From Feiri Lend Mist), ow. Dmitriev
Females/Open Class
ex. - 1
ZOLIVAYS LEVETS
01.12.95, (Harley Davidson Blue Star + J Barby), ow. Nikitina
ex. - 2
ANITA
04.05.95, (Aiko v.d. Grauen Bar + Algerda Reiny), ow. Gordina
ex. - 3
TINA
06.07.94, (Papageno Aus der Alten Noris + Afra), ow.Shashkov
ex. - 4
BONY
02.07.95, (Utas Qween + Bastinda), ow. Sokolov
ex.
DULSINEYA
26.06.95, (Bakster Dance + Deliza), ow. Frolov
ex.
KONSTANTSIYA
06.10.95, (Utas Qween + Tween Kitty Trol), ow. Ekimyan
ex.
JENIFER ANTALIS
25.10.94, (Goodman f.z.White Blue Angel + Angela Gailain), ow. Sviridenko
Females/Champion Class
ex. - 1
Best Female
CAC
Candidate to Club Champion
BRENDA BLUE STAR
15.11.94, (Enur + Bailain), ow. Filonenko
ex. - 2
FEIRI TEIL JALINA
02.01.96, (Insider a.d.Elbe-Urstromtal + Yarolina Line Edel), ow. Dershevich
ex. - 3
YANETTA
28.02.95, (Enur + Yuta Edel), ow. Mazur
{jgototop}Вверх{/jgototop}